ACC 200 mg granulátumAz ACC 200 granulátum, amelynek hatóanyaga az acetilcisztein, a légutakban levő sűrű viszkózus váladék oldására alkalmas. Fokozott viszkozitású nyákelválasztással, köhögéssel járó légúti betegségek váladékoldást elősegítő terápiájában javallt.

Ambroxol Teva 75 mg retard kemeny kapszulaA hörgők és a tüdő sűrű váladékkal járó heveny és idült betegségeinek kezelésére, nyákoldásra alkalmazható készítmény. Emelt hatóanyag tartalommal és hosszantartó hatással.

Prospan szirupA Prospan szirup növényi eredetű gyógyszer. Hatóanyaga, a Borostyánlevél száraz kivonata, köptető hatású, elősegíti a letapadt nyák felszakadását és kiürülését.

Sinupret belsőleges oldatos cseppekAlkalmazható az orr melléküregek és a légutak heveny és idült gyulladásainak kezelésére.
A hatóanyagok gyulladáscsökkentő, nyálkaoldó hatásúak, megkönnyítik a letapadt váladék felköhögését és kiürítését.

Nurofen Cold and Flu 200 mg 30 mg filmtabletta 24 dbA gyógyszerkészítmény hatása kettős, egyszerre csillapítja a fájdalmat és mérsékli az orrnyálkahártya duzzanatát, vérbőségét. Megfázás, influenza és influenzaszerű megbetegedések kezelésére alkalmazható. Gyorsan és hatékonyan csökkenti az orr és az orrmelléküregek dugulását és az orrfolyást, enyhíti a betegséggel járó fájdalmat, fejfájást, csillapítja a lázat és a torokfájást.

Panadol Rapid 500 mg filmtabletta 24 dbA Panadol Rapid 500 mg filmtabletta a szétesést segítő rendszernek (Optizorb formula) köszönhetően, gyorsabban szívódik fel, mint a hagyományos paracetamol tabletták. A Panadol Rapid 500 mg filmtabletta paracetamolt tartalmaz, amely fájdalom és lázcsillapító gyógyszer.

Aspirin Plus C pezsgőtablettaAz acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladás-csökkentők csoportjába tartozik. Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.
 
A készítmény hatóanyagai: acetilszalicilsav/aszkorbinsav

Coldrex tablettaA Coldrex tabletta felnőttek és 12 éves, vagy annál idősebb serdülők számára a megfázás és az influenza tüneteinek, mint például láz, fejfájás, torokfájás, végtagfájdalom, orrfolyás, orrdugulás, valamint az orrmelléküreg gyulladás (szinuszitisz) és a vele járó fájdalom rövid távú enyhítésére javallott.

Gyógyszer-Info

OGYEI logo hiv

Kordován WEB


Egészségvédelem


Homeopátiás tanácsok

Homeopátia

Impresszum

 

Honlaptulajdonos:
Kordován Patika
A honlapot szerkeszti:
helpNeT
Felelős szerkesztő:
Offenbeckné Dr. Sólyi Ilona

 

Adatvédelem     Jognyilatkozat  

 

Figyelmeztetés

A honlap oldalain található gyógyszerrel kapcsolatos információk betegség esetén nem helyettesíthetik  a szakember megkeresésének szükségességét. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót és kérdezze meg gyógyszerészét!

 

Látogatószámláló

Oldalletöltések száma: 1297641
SÜTIK KEZELÉSE
Tájékoztatjuk, hogy honlapunkon sütiket (cookie-kat) használunk, melyek célja, hogy teljesebb körű szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Tudjon meg többet erről!